MojAndroid

Zatiaľ, čo Tech World konferencia nastavila novú víziu budúcich Lenovo produktov, biznisu a vzťahov so zákazníkmi, bola taktiež vyvrcholením desaťročia mnohostrannej transformácie. Spoločnosť sa dramaticky od základov zmenila z čisto počítačovej spoločnosti, ktorá nedávno oslávila 10.výročie od akvizície biznisu IBM PCD. Táto prvá akvizícia bola prvým krokom k tomu, aby sa Lenovo stalo lídrom v oblasti technológií s hodnotou 46 miliárd USD a jednou z popredných svetových spoločností v oblasti spotrebnej elektroniky. Tento moment tiež urýchlil rast nových podnikov a zariadení vrátane smartfónov a serverov, čo podporili aj akvizície spoločností Motorola Mobility a serverovej divízie IBM X86 v roku 2014.

Na znak tohto strategického posunu spoločnosť Lenovo na konferencii Tech World predstavila svoje nové logo. Toto logo ponúka osobnejší, pútavejší a na zákazníka zameraný zážitok, ktorý odráža osobnosť Lenovo a zahŕňa jeho bohaté dedičstvo akvizícií ako aj DNA plnú originálnych inovácií.

LenovoLogo-POS-Pink LenovoLogo-REV-White LenovoLogo-POS-Black LenovoLogo-POS-DarkBlue LenovoLogo-POS-DarkGray LenovoLogo-POS-LightBlue LenovoLogo-POS-MediumGray LenovoLogo-POS-Orange

Zdroj: lenovo

3.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+