MojAndroid

Značka Motorola má v srdciach fanúšikov takmer také pevné miesto, ako Nokia. Po tom, čo spoločnosť Lenovoodkúpila legendárnu značku smartfónov, ich postupne prinášala aj na náš trh. Najskôr pod označením Lenovo Moto, no pred niekoľkými mesiacmi sme sa dočkali aj oficiálneho predstavenia pôvodnej značky na Slovensku. Motorola je späť a Lenovo pri tejto príležitosti predstavilo oficiálnu stránku na sociálnej sieti Facebook pre všetkých fanúšikov a zanietencov.

Motorola Slovakia je tak miestom, kde nájdete všetky aktuálne novinky týkajúce sa tejto značky smartfónov a príslušenstva. Stránka na Facebooku bude tiež slúžiť na to, aby ste sa tu mohli spýtať akékoľvek otázky týkajúce sa zariadení Motorola.

Samozrejme, pôjde tiež o centralizované miesto s tými najaktuálnejšími informáciami o nových produktoch, ich dostupnosti či o rôznych akciách s nimi spojenými. Ak vlastníte nejaké zariadenie značky Motorola, alebo jednoducho chcete sledovať novinky od výrobcu Lenovo, určite dajte stránke “like”.

Zdroj: Motorola Slovakia

9.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+