MojAndroid

Lenovo Moto Z Play bol minulý rok jedným z najzaujímavejších smartfónov na trhu. Vyznačoval sa nielen dobrým pomerom ceny a výkonu, ale najmä podporou rozširujúcich modulov Moto Mods. Tie sú pre zariadenia série Z príznačné a patria medzi ich najväčšie plusy. Dobrou správou preto je, že výrobca na ne nezabúda ani v novej generácii zariadenia. Tá bude, podobne ako Z Play a Moto Z, tiež kompatibilná s pôvodným konceptom rozširujúcich modulov.

Nový Lenovo Moto Z2 Play, by mal byť predstavený už niekedy v blízkej budúcnosti a mal by poskytnúť nové lepšie špecifikácie. Tie zatiaľ ale nepoznáme a stále čakáme na ich skoré odhalenie. V opačnom prípade si budeme musieť počkať na oficiálne predstavenie. Z toho čo ale vieme, tak nový Moto Z2 Play by si mal zachovať kompatibilitu s existujúcimi Moto Mods modulmi. Čo je ale smutné je, že sa hovorí o tom, že už by nemal ponúknuť tak dobrú výdrž na jedno nabitie ako jeho predchodca. Na to čo ponúkne a čo nie si ale musíme ešte chvíľu počkať.

Čo sa týka dizajnu a konštrukčného spracovania, tak veľa rozdielov tu nenájdeme. Najväčšou zmenou prešlo domovské tlačidlo so snímačom odtlačkov prstov.

Zdroj: androidandme

 

 

17.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+