MojAndroid

Nový model modulárneho smartfónu Lenovo Moto Z Play sa objavil na prvých tlačových renderoch. Tie odhaľujú najmä dizajn zariadenia, ktoré sa svojimi krivkami bude podobať na svojho predchodcu. Nový Moto Z2 Play  tak po konštrukčnej stránke prinesie zrejme len niekoľko menších zmien a inovácií. Medzi ne ma patriť napríklad nové tlačidlo Home, ktoré ide ruka v ruke s doterajšími modelmi Moto G5 a Moto G5 Plus. No a zdá sa, že istých zmien sa dočkalo aj samotné konštrukčné spracovanie. Zadnú stranu by už nemuselo pokrývať odolné sklo, ale kovový kryt podobne, ako to je aj pri lacnejších súrodencoch.

Samotné technické špecifikácie zatiaľ nepoznáme. Z toho čo ale ponúkal predchodca vieme odhadnúť, že novinka sa zameria najmä na výdrž, rozšíriteľné moduly Moto Mods, či dostatočný výkon. Plusom by mal byť aj samotný pomer ceny a výkonu. Za koľko sa bude ale Moto Z2 Play  predávať zatiaľ nevieme. Dátum predstavenia by mohla prezrádzať obrazovka z renderov. Tá ukazuje 8. jún, čo by mohol byť práve deň, kedy Lenovo svoju novinku predstaví verejnosti.

Zdroj: theverge

22.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+