MojAndroid

Lenovo postupne uvoľňuje aktualizácie na svoje smartfóny, a tak sa po Lenovo Moto Z Play dostáva na radu aj Moto G4 Plus. Na čo sa môžu majitelia týchto smartfónov tešiť? Aktualizácia obsahuje väčšinu zmien, na ktoré sme pri Nougate zvyknutí. Pripraviť sa môžeme na podporu práce s viacerými oknami, rýchle prepínanie medzi aplikáciami, Nougat prichádza aj s vylepšením šetriaceho režimu Doze.

Nový dych dostanú aj funkcionality, ktoré šetria využívanie dát, personalizované rýchle nastavenia, vylepšenia prístupu a dorazia aj viaceré bezpečnostné záplaty. Android 7.0 Nougat umožňuje aj rýchlu odpoveď na správy hneď prostredníctvom notifikácie a správu notifikácií si tiež viete poriešiť priamo z upozornenia. Tešiť sa môžete aj na nové Moto Akcie.

Informáciu o dostupnosti aktualizácie máme priamo od slovenského zastúpenia spoločnosti Lenovo.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+