MojAndroid

Línia Moto E patrí k najdostupnejším na trhu. Motorola predávala smartfóny tejto línie ešte pred akvizíciou spoločnosťou Lenovo a zdá sa, že ani teraz s tým výrobca nechce prestať. Ide o skutočne dostupné smartfóny s viacerými kompromismi, no naozaj vynikajúcou cenou. V databáze amerického certifikačného úradu sa teraz objavili dva nové kúsky, ktorými sú zrejme Lenovo Moto E4 a Lenovo Moto E4 Plus.

Lenovo Moto E4 a E4 Plus: Šampióni vo výdrži batérie

Najväčším lákadlom telefónov budú zrejme ich veľké batérie. Kým Lenovo Moto E4 ponúkne akumulátor s kapacitou 4000 mAh, model E4 Plus by mal mať batériu s kapacitou až 5000 mAh. Tento model by mal ponúknuť zatiaľ nešpecifikovaný čip MediaTek. Ak k tomu pripočítame aj displej s pravdepodobne nižším HD rozlíšením, zrejem sa môžeme tešiť na skutočného šampióna vo výdrži batérie.

Dátum predstavenia je zatiaľ neznámy

Informácie pochádzajú od známeho zdroja podobných dohadov Rolanda Quandta. Viac detailov zatiaľ ale nepoznáme. Posledné modely Moto E3 boli predstavené vlani v septembri. To ale nemusí nutne znamenať, že aj na tieto modely budeme musieť čakať až do jesene. Zatiaľ ale nič nie je potvrdené, no ak sa to zmení, určite vás budeme včas informovať.

Zdroj: Roland Quandt (@rquandt) via GizmoChina

10.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+