MojAndroid

Spoločnosť Lenovo prináša novú aktualizáciu pre smartfón Lenovo K6. V rámci aktualizácie prichádza systémové vylepšenie z verzie Android 6.0 Marshmallow na verziu Android 7.0 Nougat. K dispozícii je viacero dizajnových zmien, ale aj nová funkcia Smart Lock.

Prišli aj dizajnové zmeny rozloženia prvkov

Náš tip
Lenovo K6: Stredná trieda, ktorá ide s dobou | RECENZIA

Zmenou prešli aj nastavenia smartfónu. Po novom zobrazujú stav mobilných dát (zapnuté/vypnuté), návrhy pre často používané nastavenia a tiež náhľad informácie pri každej položke v rámci nastavení. To môže byť užitočnou funkciou napríklad pri častom striedaní Wi-Fi či Bluetooth pripojenia. Poskytuje to tiež väčší prehľad o aktuálne zvolených nastaveniach.

Notifikačná lišta dostala nové rozloženie prvkov. Tlačidlá pre skratky sú opticky menej husté ako v predchádzajúcej verzii systému. Či sa jedná o vylepšenie je skôr subjektívnou záležitosťou každého používateľa.

Nechýba nová funkcia Smart Lock či aplikácia Google Duo

V rámci aktualizácie prichádza tiež predinštalovaná aplikácia Google Duo pre videohovory. Aplikácia bola dostupná na stiahnutie v Obchode Play zadarmo. Zaujímavou je však nová funkcia Smart Lock, ktorá napomôže rýchlejšej dostupnosti k údajom vo vašom smartfóne. V prípade nečinnosti zasa váš smartfón automaticky uzamkne.

Náš tip
Lenovo Moto M dostáva Android 7.0 Nougat

Používate smartfón Lenovo K6? Dostali ste už aktualizáciu na systém Android 7.0 Nougat? Je vaše zariadenie po aktualizácii svižnejšie a ponúka rýchlejšie odozvy? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Za tip na článok a autentické snímky obrazovky ďakujeme čitateľovi Dominikovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!

7komentárov

od najnovších
od najlepších od najnovších od najstarších
1

Po aktualizácii systému na 7.0 musím povedať, že zatiaľ všetko beží ako má, bez komplikácií. Dúfam, že to aj tak ostane.

2

Po aktualizácii systému z 15.7.2017 mi nefunguje aplikácia CSR2.Čo sa deje?

3
Dávid Horváth

Mám Lenovo K6 Note a aktualizácia trvala 50min. a má 1776 MB. Po aktualizácii veľká spokojnosť - všetko je oveľa prehľadnejšie.

4

Lenovo K5note F. uroven zabezpecenia oktober 2016. 6.0 akoze na samsungu S5 bolo uz milion zaplat kde tu nic za rok!!

5

A ako to vlastne je s tým update na "Nugát", nakoľko všade na fórach čítam, koľko problémov nastalo práve po jeho inštalácii.

6

Myslim že je to prvá a posledná aktualizácia tohto modelu od Lenova vzhľadom na ich zúfalú podporu.

Priatelka ma k5 A6041,brala ho v orange s androidom 5.1.1 a stále je na androide 5.1.1.Neviete či dostane nejakú aktualizaciu???Alebo ten krám ma predať za 60 e na bazosi ?
To aj na starú nokiu s win dostala asi 2 mini aktualizácie.

7

Napodobne moto g5. Stale security update z 1. Januara. Uplne slaba podpora od lenova. Zlata moto ked bola samostatna. Myslel som ze to bude ovela lepsie

Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+