MojAndroid

Spoločnosť Lenovo príde na Orange Android Roadshow do Košíc s hotovým azrenálom. Nebudú chýbať výkonné tablety, konvertibilné zariadenia, ani najnovšie smarfóny Lenovo Moto. Zaregistrujte sa zadarmo a príďte si ich vyskúšať na vlastnej koži aj vy!

 

Horúce novinky Lenovo Moto G5 a Moto G5 Plus

Spoločnosť Lenovo ukáže na svojom stánku nadupané smartfónové novinky z dielne Lenovo Moto. Návštevníci si budú môcť naživo vyskúšať najnovšie smartfóny Lenovo Moto G5 a Lenovo Moto G5 Plus, ktoré spoločnosť predstavila len pred nedávnom. Obrovskou výhodou týchto zariadení je pomer ich ceny k výkonu, ktorý dnes postačí aj najnáročnejším používateľom. Oba smartfóny navyše ponúkajú perfektný fotoaparát a výdrž batérie, ktorú im závidia takmer všetci konkurenti. Lenovo Moto G5 zaujme aj naozaj príťažlivou verziou v modrej farbe!

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Modulárne Moto Z, Moto Z Play a Moto Mods

Ak by sme mali vybrať z portfólia dnes dostupných smartfónov jeden z najzaujímavejších konceptov, rozhodne by to bolo nové Moto Z a Moto Z Play, ktoré si používateľ môže vylepšiť na počkanie vďaka Moto Mods. Modulárne zariadenia ponúkajú okrem špičkovej technologickej výbavy a tenkej konštrukcie aj možnosť vylepšenia vďaka modulárnym krytom a doplnkom. Jednoduchým priložením príslušenstva vďaka magnetu môžete váš smartfón ihneď obohatiť o výborný fotoaparát Hasselblad, projektor, reproduktory JBL, extra batériu, či štýlové a odolné kryty z rôznych materiálov. Naživo si môžete vyskúšať nielen samotné zariadenia, ale aj bohatú ponuku Moto Mods produktov.

Skutočná multimediálna revolúcia

Kreatívnych nadšencov a moderných kreatívcov ohromí tablet 2v1 Lenovo Yoga Book. Už žiadne zabudnuté skice, stratené poznámky, píšte prirodzene perom Real Pen na dotykovej ploche, ktorá sa jediným tlačidlom premení na plnohodnotnú HALO klávesnicu s haptickou odozvou. Lenovo Yoga Book má v sklopenej polohe hrúbku iba 9,6 mm, no vďaka technológii Dolby Audio Premium svojím zvukom vtiahne do deja každého filmu. A pri batérii s výdržou vyše 13 hodín to nezostane pri jedinom filme.

18_Yoga_Book_Demonstrating_All_Modes

Milovníkov multimédií ohromí aj nový Lenovo Yoga Tab 3 Pro – prvý multimediálny tablet s integrovaným 70“ projektorom. Filmový maratón so zvukovým panelom JBL so 4 reproduktormi a výdržou batérie až 18 hodín bude unikátnym zážitkom aj pre priateľov. Pozeranie obľúbeného filmu vždy, všade a v akejkoľvek polohe prináša Lenovo Yoga Tab 3 Plus s technológiou Dolby Atmos, obohatením farieb Technicolor a až 4 polohami prehrávania.

35_Yoga_Tab3_Plus_Hero Shot

Lenovo Yoga A12 zvýši vašu produktivitu

Lenovo Yoga A12, cenovo dostupný tablet s Androidom, je vyrobený s cieľom zabezpečiť celodennú produktivitu. Tablet Lenovo Yoga A12 spadá do novej kategórie osobných počítačov, ktorá je vytvorená špeciálne pre milovníkov Android a práce kdekoľvek a kedykoľvek. Tablet Lenovo Yoga A12 je vyrobený z prvotriedneho horčíka a hliníka, pričom jeho konštrukcia v sebe spája to najlepšie zo sveta notebookov a tabletov – 12,2″ HD displej, ale aj HALO klávesnicu pre plnohodnotné písanie. Na jedno nabitie pritom vydrží až 13 hodín!

Príďte aj vy na Orange Android Roadshow do Košíc, ktorá sa bude konať 29. apríla v hoteli Double Tree by Hilton!

21.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+