MojAndroid

Prostredníctvom portálu XDA developers je možné aktualizovať aj starší smartfón Lenovo A6000, konkrétne na aktuálny systém Android 8.0 Oreo. Ide pochopiteľne o neoficiálnu aktualizáciu pre smartfón, ktorý pôvodne prišiel na trh ešte so systémom Android KitKat. Je to prácou používateľa harsh1998. Zostava ešte nie je úplne stabilná, avšak rieši niektoré problémy pôvodného systému ako napríklad pridanie funkcií do prostredia fotoaparátu.

Prostredníctvom XDA developers

Náš tip
RECENZIA | Lenovo A6000: Dual SIM s LTE za slušný peniaz

Aktualizácia je aktuálne v BETA verzii pre používateľov daného Lenovo smartfónu. Pokiaľ používatelia zaznamenajú ďalšie chyby v rámci systému, môžu ich poslať ako spätnú väzbu prostredníctvom príslušného vlákna aplikácie Telegram. Nová aktualizácia by mala takisto zlepšovať WiFi, RIL, mobilné dáta, fotoaparát, GPS, LED blesk, nahrávanie videa, Bluetooth funkcionalitu, jas displeja, Doze/Ambient Display a tiež zvuk / vibrácie.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Lenovo A6000.

Posledná správa o smartfóne Lenovo A6000 poukazovala na aktualizáciu z Androidu KitKat na systém vo verzii Android 5.0 Lollipop. Výrobca vtedy oznámil, že daný smartfón nedostane žiadnu ďalšiu aktualizáciu. Je preto skutočne pozitívne, že k dispozícii je síce neoficiálna aktualizácia na najnovší systém vo verzii Android 8.0 Oreo. Aktualizáciu si môžete stiahnuť v príslušnom vlákne XDA developers.

Stiahnuť aktualizáciu prostredníctvom XDA developers

Zdroj: androidcommunity

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+