MojAndroid

Začiatkom 90. rokov sa objavilo veľa herných titulov ako napríklad Civilization, Dune 2 alebo Wolfeinstein 3D, ktoré položili základ veľkému množstvu herných žánrov. V roku 1991 bola často hrou roka označovaná originálna puzzle hra Lemmings od herného štúdia DMA design, ktoré je dnes známe pod menom Rockstar North svojou sériou Grand Theft Auto. Ak nepatríte k pamätníkom a nikdy ste o tejto legendárnej hre nepočuli, tak si ju teraz môžete vyskúšať vďaka developerovi Sad Puppy Limited aj na vašom Android zariadení.

Mobilná hra Lemmings je úplne novým spracovaním pôvodného konceptu hry s novou modernejšou grafikou a dotykovým ovládaním. Štýl grafiky je podobný populárnej mobilnej hre Cut the rope. Koncept hry je jednoduchý. Vašou úlohou je dostať určený počet Lemmingov z bodu A do bodu B v rôzne postavených leveloch. Lemmingovia sú divní modrí škriatkovia so zelenými vlasmi a nie sú práve najinteligentnejší. Pohybujú sa smerom dopredu bez ohľadu na prekážky a aby sa napríklad nezabili pádom z veľkej výšky, tak im musíte dávať príkazy, čo majú robiť. Pokiaľ im hrozí pád z výšky, tak im v tom mieste levelu prikážete vytiahnuť dáždniky. Ak je pred nimi prekážka, tak im prikážete postaviť schody. Možnosti činnosti pre Lemmingov postupne pribúda, rovnako ako obtiažnosť levelov. Hra je v obchode Google Play zadarmo, ale obsahuje reklamy a platby priamo v aplikácii.

Verzia: 2.00
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.00
Aktuálna cena: Zdarma
27.12.2018
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+