MojAndroid

Len prednedávnom sme vás informovali o prvom USB kľúči špeciálne upravenom pre použitie so smartfónmi a tabletmi, a dnes prichádzame s ďalšou novinkou podobného charakteru. Jej meno znie Leef Bridge 3.0 a ide o rovnako šikovné riešenie prenosného úložiska pre všetkých, ktorým nestačí vnútorná pamäť ich zariadenia, prípadne potrebujú často a vo veľkom množstve prenášať obsah medzi počítačmi a svojim mobilným zariadením.

Náš tip
Sony predstavil USB flash disk pre smartfóny a tablety

Riešenie v tomto prípade spočíva rovnako v obojstrannej koncovke USB, pričom jedna strana ponúka rozmer klasického USB a druhá rozmer microUSB konektora, ktorý môžete jednoducho pripojiť k svojmu smartfónu či tabletu. Pamäťové kapacity, ktoré Leef Bridge 3.0 ponúka, predstavujú 16, 32 a 64 GB, od čoho sa odvíja aj celková cena tohto produktu. Ten bude od 19. januára po dobu dvoch mesiacov predávaný exkluzívne iba cez sieť obchodov RadioShack. Medzi ďalšie parametre tohto špeciálneho USB kľúča patrí prenosová rýchlosť až do 90 MB/s, čo zaručí plynulé prehrávanie Full HD filmov priamo z kľúča a dôležité je tiež poznamenať, že tento produkt využijete len v prípade, že vaše zariadenie ponúka Android 4.1 Jelly Bean a novší, samozrejme s podporou USB OTG (On-The-Go). Cena kľúča sa pohybuje na úrovni 20, 35 či 70 dolárov, v závislosti od kapacity.

Zdroj: AndroidAuthority

21.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+