MojAndroid

Čínska spoločnosť LeEco sa začala finančne trápiť aj v súvislosti s nie veľmi úspešnou expanziou na americký trh. Finančné problémy prinútili spoločnosť LeEco reagovať a prvým krokom je Jia Yueting a odchod z pozície CEO spoločnosti LeEco a Coolpad. Informáciu priniesla agentúra Reuters. V hre je tiež dokument o pozícii finančného riaditeľa. Yang Lijie z tejto funkcie teraz odstupuje a to z osobných dôvodov.

Náš tip
LeEco prináša inteligentný bicykel s vlastným systémom BikeOS | CES 2017

Liang Jun so skúsenosťami s popredných pozícii v spoločnosti Lenovo alebo mediálnej spoločnosti Leshi sa ujme práve funkcie CEO. Post finančného riaditeľa bude zastávať Zhang Wei, ktorý pôsobil doteraz ako regionálny finančný riaditeľ spoločnosti LeEco pre čínsky trh.

Spoločnosť si je vedomá nekontrolovateľných výdavkov pod vedením CEO Jia Yueting. LeEco má v pláne zdvojnásobiť svoje úsilie v oblastiach správy a riadenia spoločnosti, strategického plánovania a tiež v oblasti inovácií produktov.

Náš tip
LeEco a Coolpad spojili sily a predstavili smartfón Cool S1 so super výkonom

Poznáte produkty spoločnosti LeEco? Aký máte názor na ich ponuku smartfónov či cenovú politiku produktov? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: pocketnow

23.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+