MojAndroid

Množstvo našich fanúšikov a celkovo používateľov Android zariadení vlastní smartfón či tablet, ktorý nemá notifikačnú diódu. Hoci je to len malý kus hardvéru, mnohým neskutočne chýba. Ak aj vy patríte do tejto skupiny ľudí, vedzte, že kvôli tomu nemusíte meniť zariadenie za novšie. Stačí, ak si nainštalujete aplikáciu LEDBlinker. Ako funguje? Čítajte ďalej…

ledblinker

Aplikácia LEDBlinker je vo svojej podstate veľmi jednoduchá. Ponúka nastavenia pre notifikácie z rôznych aplikácií, či už ide o e-mailových klientov, sociálne siete, či zmeškané hovory a SMS správy. Ak vaše zariadenie obsahuje notifikačnú diódu, upozornenia budú smerované cez ňu. Ak však vaše Android zariadenie takúto diódu nemá, zobrazí sa jej softvérová verzia na vašom displeji. Je len na vás, aká bude veľká a akými farbami bude žiariť. Viac vysvetľuje video nižšie.

LEDBlinker je dostupný na Google Play Store v dvoch verziách. Spočiatku vám odporúčame nainštalovať lite verziu, na ktorej skúsite, či vám aplikácia správne funguje a či vám vyhovuje. Následne si môžete zakúpiť aj platenú, plnú verziu, ktorá ponúka niekoľko možností naviac. Spomenúť môžme napríklad notifikácie o neprečítaných správach zo sociálnych sietí.

ledblinker-3 ledblinker-2 ledblinker-1

Hoci je aplikácia LEDBlinker prepracovaná a ponúka množstvo nastavení a možností, na jej fungovanie nie je potrebný root. Nainštalovať si ju tak môžte na akékoľvek podporované zariadenie. Ak sa vám táto aplikácia pozdáva a hovoríte si, že by sa vám vo vašom Android zariadení zišla, stiahnite si ju pomocou nášho odkazu nižšie.

Verzia: 6.6.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 6.6.9.1
Aktuálna cena: 2,89 €

Za tip na aplikáciu ďakujeme nášmu čitateľovi s nickom eM.

Máte aj vy zaujímavý tip na Android aplikáciu alebo hru?! Kontaktujte nás pomocou formulára v pravej hornej časti našej stránky alebo kliknite na tento odkaz!

11.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+