MojAndroid

Nie každému používateľovi Android smartfónu vyhovuje jeho grafické rozhranie, či už v rámci čistého Android OS alebo grafickej nadstavby od výrobcu. Z toho dôvodu často siaha k alternatívnemu launcheru ako je Nova Launcher. V posledných mesiacoch si veľa používateľov obľúbilo aj alternatívne riešenia, ktoré napodobňuje prostredie z nových Google Pixelov. Jedným z nich je aj Lawnchair Launcher, ktorý sa nedávno podľa serveru AndroidAuthority konečne objavil v obchode Google Play v stabilnej verzii.

lawnchair launcher promo

Stabilná verzia prináša nový typ widgetu

Lawnchair Launcher je veľmi podobný Pixel Launcheru, ale prináša viacero bonusov a možností nastavenia navyše. Doteraz bol dostupný v alfa a beta verzii spočiatku postavenej na systéme Android 7.0 Nougat. Okrem stabilnej verzie sa po najnovšej aktualizácii môžu používatelia tešiť na nový rýchlonáhľadový widget, ktorý viditeľne zobrazí stav batérie, neprečítané notifikácie, maily alebo ovládanie hudby.

lawnchair launcher plocha

Launcher má aj vlastný Flipboard

Launcheru samozrejme nechýba ani tmavý režim, ktorý ocenia hlavne majitelia smartfónov s OLED displejmi. Nechýba podpora pre balíčky s ikonkami a možnosť nastaviť veľkosť ikoniek respektíve ich mriežku. Nad ikonkami sa samozrejme zobrazujú aj notifikačné bodky. Pokiaľ chce používateľ agregátor správ po potiahnutí na ľavú stranu plochy podobný Flipboardu, stačí nainštalovať externú aplikáciu Lawnfeed. Pokiaľ vás Lawnchair Launcher zaujal, môžete si ho bezplatne nainštalovať z obchodu Google Play.

Verzia: 1.2.0.1878
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0.1878
Aktuálna cena: Zdarma

21.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+