MojAndroid

Aplikácia sa prvýkrát objavila presne pred rokom, v júni 2017. Vytvorili ju členovia populárnej komunity XDA. Tento launcher priniesol množstvo nových funkcií z Pixel launcheru. Dnes je konečne práca na aplikácii dokončená a je k dispozícii na stiahnutie v Obchode Play. Verziu 1.0 si tak môžete stiahnuť aj vy.

Náš tip
Pixel Launcher Beta prichádza aj na smartfóny s Androidom Oreo
Náš tip
Lawnchair je vytuningovaný Pixel Launcher bez nutnosti rootu (APK)

Aplikácia obsahuje aj integrovaný Google Now, ktorý nemusíte sťahovať dodatočne. Z možností spomenieme zmenu veľkosti ikôn, podpora externých balíčkov ikon, skratky v štýle Android 8.0 Oreo, notifikačné bodky a veľa ďalších. Prvá plná verzia je síce už na stiahnutie, no vývojári usilovne pracujú na ďalšej. Môžeme sa tak tešiť na novú Beta verziu tejto zaujímavej aplikácie a na novinky, ktoré ponúkne.

Lawnchair

Aplikácia si berie to najlepšie z Pixel launcheru. Do menu aplikácií sa dostanete jednoduchým potiahnutím prsta zdola nahor, na domovskú obrazovku zase opačne. Pozadie menu aplikácií je biele. Na vrchnej strane domovskej obrazovky je štandardne zobrazený dátum a tlačidlo Google vyhľadávania. Na plochu je samozrejme možné pridávať widgety, prípadne skratky aplikácií. V nastaveniach si zase môžete zmeniť tému, prípadne nastaviť, ktoré aplikácie sa v menu zobrazia a ktoré skryjete, keďže ich neplánujete používať. Rovnako si môžete nastaviť počet riadkov a stĺpcov či už na domovskej obrazovke alebo v menu aplikácií. Možností je naozaj veľa, aplikácia je svižná a vyzerá dobre. Ak vás už váš launcher nebaví, Lawnchair určite stojí za vyskúšanie.

Verzia: 1.2.0.1878
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0.1878
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+