MojAndroid

Menu s aplikáciami je často krát súčasťou mnohých prostredí od výrobcov tretích strán, ale svoje pôsobenie našlo aj v rámci čistého systému Android od spoločnosti Google. Teraz môžete prostredníctvom portálu XDA developers vyskúšať novinku s názvom LaunchBoard. Ide o rýchly prístup k vašim aplikáciám vo forme klávesových skratiek.

LaunchBoard ako alternatíva

Náš tip
Samsung Galaxy S8 natočí aj 1440p/60 fps video. Vďaka XDA developers!

Aplikácia LaunchBoard pridá do vášho prostredia skratku pre svoju ponuku. Nebudete tak musieť naďalej skrolovať menu s aplikáciami. Pre spustenie určitej aplikácie či služby stačí kliknúť na LaunchBoard a následne klávesovou skratkou, resp. prvým písmenom vyhľadať príslušnú aplikáciu. Podľa vývojárov ide o rýchlejšie riešenie ako vyhľadávanie pomocou menu s aplikáciami. Ide tak o alternatívne riešenie, ktoré rozhodne stojí za vyskúšanie.

Náš tip
OnePlus 2 dostane Android 8.0 Oreo neoficiálne prostredníctvom XDA developers

LaunchBoard si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom portálu XDA developers. Viac informácií o šikovnej alternatíve k vášmu menu s aplikáciami si môžete prezrieť v príslušnom vlákne na fóre XDA developers.

Zdroj: XDA developers

23.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+