MojAndroid

V obchode Google Play nieje problém nájsť desiatky RSS čítačiek respektíve agregátorov správ. Jeden nový teraz prináša člen komunity XDA greglord. Jeho názov znie vcelku neoriginálne – Latest News.

Aplikácia má jednoduchý čistý dizajn v kombinácií tmavomodrej a bielej farby. Po spustení na vás čaká obvyklý tutorial. Následne si vyberiete webové stránky, z ktorých chcete odoberať správy. Buď si ich necháte vyhľadať zadaním ich názvu (Latest News poznajú väčšinu svetovo známych webov), alebo zadáte ručne ich rss adresu (napr. https://www.mojandroid.sk/feed).

Zoznam webov aj správy jednotlivých webov sú zoradené vo vertikálnej polohe. Po kliknutí na správu sa jej text, pokiaľ to je možné, zobrazí priehľadne aj s fotkami a obrázkami. Každú správu môžete zdielať, otvoriť vo webovom prehliadači alebo pridať do záložiek a tým ju následne ľahšie neskôr nájsť.

V nastaveniach si môžete nastaviť veľkosť alebo druh písma, tému (svetlú alebo tmavú) a či sa má na úvodnej stránke zobrazovať zoznam všetkých webov, obľúbených alebo označené správy v záložkách. Latest News sú v Google Play zdarma.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

zdroj: XDA

23.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+