MojAndroid

Spoločnosť Lamax predstavuje bezdrôtové náhlavné Bluetooth slúchadlá s názvom NoiseComfort2 ANC. Ako už ich názov napovedá, produkt disponuje funkciou ANC na izoláciu okolitých ruchov. Aké ďalšie funkcie prinášajú? Informácie priniesol samotný výrobca v tlačovej správe.

Mohlo by vás zaujímať:

Lamax NoiseComfort2 ANC

O zvukové podanie sa starajú 40 mm meniče, ktoré podľa slov spoločnosti Lamax zabezpečujú čistý a vyrovnaný zvuk. Keďže ide o Bluetooth slúchadlá, je dobré vedieť, že Lamax NoiseComfort2 ANC prichádzajú s kodekmi AAC a SBC. Používa sa moderná, energeticky efektívna verzia Bluetooth 5.3. Vďaka nej je možné zabezpečiť bleskové prepojenie s viacerými spárovanými zariadeniami.

Lamax NoiseComfort2 ANC
Lamax NoiseComfort2 ANC | Zdroj: Lamax

Dôležitým bodom pozornosti je samozrejme funkcia ANC. Bez nej si mnohí už bezdrôtové slúchadlá ani nedokážu predstaviť. Novinka podporuje aj transparentný režim, ktorý je presným opakom ANC, a teda vpúšťa cez mikrofóny slúchadiel do vnútra okolitý zvuk, aby bol používateľ pripravený reagovať na nečakané situácie z okolia alebo aby mohol viesť rozhovor bez nutnosti odkladania slúchadiel. Mikrofón poslúži aj počas telefonovania alebo hrania vašich obľúbených online hier.

Lamax NoiseComfort2 ANC
Lamax NoiseComfort2 ANC | Zdroj: Lamax

Ďalšou prednosťou Lamax NoiseComfort2 ANC je dlhá výdrž batérie. V prípade posluchu hudby sa údajne dočkáte až 55-hodinovej výdrže. Ak si aktivujete aj funkciu ANC, výdrž poklesne na stále slušných 30 hodín. Nabíjanie prebieha prostredníctvom USB-C konektora.

Lamax NoiseComfort2 ANC
Lamax NoiseComfort2 ANC | Zdroj: Lamax

Okrem toho sú nové slúchadlá Lamax pohodlné a dobre prenosné. Vyznačujú sa kompaktným, ergonomickým dizajnom s mäkkým polstrovaním. Ovládacie prvky umožňujú napríklad rýchlu komunikáciu s hlasovým asistentom vo vašom smartfóne. Cena Lamax NoiseComfort2 ANC je stanovená na 69,99 €. Súčasťou predajného balenia je aj štýlové cestovné puzdro.

Konkurenciou pre túto novinku sú napríklad slúchadlá JBL Tune 760NC, JBL Tune 770NC či Sony WH-CH520.

JBL Tune 760NC
JBL Tune 760NC | Zdroj: Heureka.sk

Náš tip
Dá sa nahradiť jedno stratené Bluetooth slúchadlo? | TÉMA

1.7.2024

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+