MojAndroid

S končiacim sa rokom 2010 blíži sa aj koniec súťažnej ankety Mobilný operátor roka. Aj vy môžete rozhodnúť o tom, kto sa ním stane a navyše môžete vyhrať jeden z troch Android smartfónov HTC Wildfire!

Počas celého roka 2010 ste mali, a ešte stále máte, možnosť hlasovať na web stránke www.mobilnyoperatorroka.sk za mobilného operátora, o ktorom si myslíte, že si zaslúži titul Mobilný operátor roka 2010. Môžete byť spokojní s jeho službami, aktuálnou ponukou, kvalitou siete, potešil vás predajca, infolinka operátora, faktúra… je skutočne len na vás, ktorému operátorovi prejavíte svoje sympatie a dáte mu svoj hlas.

Zo všetkých hlasujúcich v ankete Mobilný operátor roka 2010 vylosujeme až troch šťastlivcov, ktorí získajú štýlový android smartfón HTC Wildfire, ktorý do súťaže venovala spoločnosť HTC. Ďalších troch potešíme ročným predplatným časopisu BCMOBIL & TECHBOX na rok 2011.

HLASUJTE VIACKRÁT!

Viete, že za svojho mobilného operátora môžete hlasovať aj viackrát, t.j. za každý mesiac v roku? Čím viac hlasov počas roka odovzdáte operátorovi, o ktorom si myslíte, že si v danom mesiaci zaslúži váš hlas, tým väčšiu máte aj na vašu výhru. V každom mesiaci však môžete hlasovať len raz, t.j. maximálne 12x za rok! Hlasovanie prebieha na web stránke www.mobilnyoperatorroka.sk.

Výsledky žrebovania a zároveň aj hlasovania v ankete sa dozviete v časopise BCMOBIL & TECHBOX 1-2/2011, kde vyhodnotíme anketu Mobilný operátor roka 2010 aj z pohľadu odbornej verejnosti. Podrobné pravidlá súťaže a ďalšie informácie nájdete na stránke www.mobilnyoperatorroka.sk.


1.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+