MojAndroid

Mile moje vraňare, abo jak še takoj vravi, Košičane, jak už bulo davňejši sľubovano, še chista coškaj gigantickeho v totim našim mesce. Isto znace co to budze. Že ňe? Takoj už tu je druhi roček a mi tu mame tež druhi ročnik Android RoadShow zos podtitulom „Potrim sebe Androida vof tvojim mesce“.

Portal MojAndroid.sk zos totim zeľenim ďablem vam priňeše možnosc sebe oprobovac najnovejše Android novoty, še kus aj pobavic a prežic dzivi dzeň zos partiju Android fanušikoch.

Taže kukajce, patrajce web AndroidRoadshow.sk i toten MojAndroid.sk, bo tam takoj doraz najdzece ľem tote aktualne informacije i termini zos programom na akcije, co še budu konac po našej republike.

Ta kedy to budze vof Košicoch? Dvacatehoperšeho apriľa od dzešatej doobedu vof hoteľi Yasmin.

Ľem še nezapomeňte zaregistrovac, bo še tam nepomescime šicke. Aľe še nebojce, bo tota registracija jak i cali program su zdarma.

Trimce še, dzeci mojo!

27.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+