MojAndroid

Ak hľadáte zaujímavé zariadenia pre vašu inteligentnú domácnosť, ktoré vám okrem iného umožnia sledovať vaše telesné ukazovatele, máme pre vás skvelú správu. V čínskom obchode TomTop sa objavili nové zariadenia značky koogeek, ktoré zaujmú nielen svojou výbavou, ale najmä veľmi atraktívnou cenou.

Koogeek Smart Health Scale

Ako názov naznačuje, Koogeek Smart Health Scale je inteligentná váha. Okrem merania hmotnosti zvládne odmerať aj množstvo tuku v tele, hmotnosť kostí, množstvo vody, ukazovatele BMI či BMR a všetky tieto informácie dokáže synchronizovať s mobilnou aplikáciou. V tej potom môžete sledovať váš progres v zhadzovaní hmotnosti. Váha pritom rozozná až 16 rozdielnych osôb, takže ju môžete využívať v rámci rodiny, ale vyskúšať si ju môžu aj viacerí vaši známi. Skvelá váha môže byť vaša za iba 69,99 USD.

Koogeek Smart Thermometer

Keď už budete mať inteligentnú váhu, možno vám v domácnosti pomôže aj inteligentný teplomer. Koogeek Smart Thermometer kombinuje základné funkcie v spojení s pokročilým senzorom, vďaka čomu si teplotu odmeriate v priebehu jednej sekundy a oveľa presnejšie ako klasickým teplomerom. Slúži na to infračervený senzor, ktorý takto rýchlo a jednoducho odmeria vašu teplotu. Okrem toho ponúka teplomer pamäť na 30 posledných meraní. Jednoduché ovládanie a praktický dizajn robia z tohto zariadenia skutočne užitočného pomocníka, ktorý môže byť váš iba za 25,99 USD.

koogek teploemr

Koogeek Smart Fitness Gear

Vedeli ste, že aj telo si môžete vyformovať prostredníctvom inteligentného príslušenstva na cvičenie? Stimulátor svalov Koogeek Smart Fitness Gear pomáha formovať brušné svalstvo vďaka elektrickému stimulovaniu svalov a podľa výrobcu vám pomôže získať lepšiu postavu za 6 až 8 týždňov, ak budete zariadenie používať 5x do týždňa po 30 minút. Vďaka priloženej aplikácii si môžete nastaviť jednotlivé režimy cvičenia a okrem aktívneho tréningu môžete stimulátor používať aj počas oddychu. Toto zariadenie môže byť vaše za iba 99,99 USD.

koogeek svalovy stimulator

Koogeek Smart Wrist Blood Pressure Monitor

Znovu ide o zariadenie, ktorého názov hovorí o všetkom potrebnom. Koogeek Smart Wrist Blood Pressure Monitor je inteligentný tlakomer, ktorý poteší jednoduchosťou ovládania, ale aj zaujímavými funkciami. Váš tlak odmeria bez akýchkoľvek problémov a zapamätá si až 99 posledných meraní. Ešte viac funkcií získate prepojením s aplikáciou, ktorá zasa umožní sledovanie tlaku až 16 osôb. Tlakomer vám ukáže aj priemerné namerané hodnoty za tri posledné merania a dokáže rozoznať aj príznaky srdcovej arytmie. Nastaviť si môžete aj alarm, ktorý vás upozorní na to, aby ste si odmerali tlak. Toto šikovné zariadenie môže byť vaše za 32,99 USD, čo je menej, ako za rôzne bežné tlakomery u nás.

koogeek tlakomer

24.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+