MojAndroid

Google postupne aktualizuje všetky svoje aplikácie, no na Kontakty Google v posledných rokoch akosi pozabudol. Mobilná aplikácia sa nedočkala väčšej aktualizácie už dlhšiu dobu, čo však Google napravil v týchto dňoch. Na svet prišla nová verzia tohto titulu, ktorá okrem nového dizajnu prináša aj menšie novinky a vylepšenia.

Naľavo staré, napravo nové Kontakty Google.

Kontakty Google vo verzii 2.0 prinášajú Material dizajn, ktorý sa viac podobá webovej verzii tejto služby. Ak ju mimochodom nepoznáte, tak robíte chybu – na webe contacts.google.com môžete totižto prehľadne spravovať všetky vaše kontakty. Novinkou je prepracovanejšie kontextové menu, ktoré v mobilnej aplikácii ponúka konečne aj možnosť rýchleho prepínania účtov. Doteraz sa zobrazovali kontakty zo všetkých vašich účtov na jednom mieste.

V novej verzii Google odstránil možnosť získať odkaz na kontakt, no pribudla možnosť preniesť kontakt z jedného Google účtu na druhý. Tlačidlo na úpravu kontaktu sa zmenilo a nájdete ho vpravo dole, vo forme plávajúceho tlačidla. Menšou zmenou je aj podpora pre notifikácie z Androidu O, či nová domáca obrazovka aplikácie. Ak si chcete novú verziu stiahnuť, prejdite na APKMirror.com a stiahnite si ju vo forme APK súboru.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
12.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+