MojAndroid

Pripomínam, že koniec letnej súťaže o Angry Birds plyšáky, ktorú vám priniesol portál MojAndroid.sk sa nezadržateľne blíži. Svoje skóre môžete stále nahrávať až do zajtrajšej polnoci – t.j. 7.8.2011 23:59:59. Priebežné skóre už uverejňovať nejdeme, v pondelok večer sa dozviete ako ste dopadlli. Výhercov budeme kontaktovať emailom a budú musieť splniť určité podmienky, aby ich výhra bola právoplatná. To len aby sme sa vyhli šikovným podvodníkom, čo poznajú stránky o Angry Birds a vedia sa hrať s Photoshopom či GIMPom.

Takže skúste ešte zabrať, a svoje top skóre zadať do tohto internetového formulára. Skóre treba zadávať pre každý level osobitne, a každý level môžete zadať aj viackrát – v prípade, že sa zlepšíte. Veľa šťastia a sledujte našu stránku v pondelok večer, aby ste zistili či ste vyhrali.

6.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+