MojAndroid

Tak tak, máme informácie o tom, že obľúbenej sérii Samsung Galaxy Note bude zrejme koniec. Nasvedčujú tomu najnovšie správy, ktoré spomínajú, že najvyšší model S21 Ultra dostane podporu pera S Pen.

Týkať sa to má však len najvyššieho modelu v sérii, pravdepodobne s názvom S21 Ultra. Tých, ktorí skôr fandili sérii S než Note táto správa zaručene poteší. Fanúšikovia rady Note však môžu byť sklamaní, objavili sa totiž dohady o tom, že táto séria má zaniknúť na úkor série S, spomína Sammobile. Stať sa tak má už na ďalší rok.

 

Koniec série Note? Pravdepodobne

Neočakávajte len ďalšiu náhradu za Note, S21 Ultra nebude oblejšia verzia Note-u. Taktiež to vyzerá, že S21 Ultra nebude mať miesto na uloženie pera S Pen do konštrukcie. Teda nebude mať jednu z charakteristických čŕt rady Note.

Samsung Galaxy S21
Pravdepodobný vzhľad Samsung Galaxy S21

Podpora S Pen pre S21 Ultra znamená to, že bude mať pod svojim 2K 120 Hz displejom špeciálnu vrstvu – digitizér, ktorá umožňuje podporu pera. Fakt, že bude mať najvyšší model rady S21 takúto rýchlu obnovovaciu frekvenciu, spolu s 1440p panelom, môže byť dôvod, prečo sa Samsung rozhodol umožniť podporu pera S Pen. Táto kombinácia totiž používateľom umožní zažiť ešte svižnejšiu prácu s perom.

Radu smartfónov Samsung Galaxy S21 očakávame začiatkom januára. Snáď sa do vtedy dozvieme viac informácií o podpore pera S Pen a ako to celé bude fungovať. Momentálne nevieme poskytnúť bližšie a konkrétnejšie informácie.

Náš tip
Google Fotky: Neobmedzenému úložisku zadarmo je koniec
13.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+