MojAndroid

Dvojdňová udalosť sa bude konať 15. – 16. novembra v Prahe, kde sa pod vedením skúsených expertov a Microsoft lídrov dozviete o technických aj obchodných aspektoch Resco Mobile CRM – jedinečnom softvére pre mobilný biznis a firemné procesy.

Konferencia určená predovšetkým pre partnerov, zákazníkov a potenciálnych zákazníkov bude o novinkách zo CRM sveta a trendoch v mobilite. Tešiť sa môžete na top odborníkov ako Rick McCutcheon z oblasti Dynamics CRM MVP a CSP a Henning Sittel – produktový manažér spoločnosti ORBIS AG. Keynote budú viesť ľudia z OSN, ktorí sa s vami podelia o skúsenosti s riešením, ktoré im poskytlo Resco. Vývojári vám na technických prednáškach predvedú, ako používať nové funkcie v Resco CRM. Naučíte sa tipy a triky ako zvýšiť rast Vášho biznisu a ako uzatvárať viac obchodov.

Inšpirujte sa úspešnými príbehmi partnerov a zákazníkov Resco. Dozviete sa viac o stratégii a nových produktoch na rok 2018/2019. Zároveň máte možnosť ovplyvniť smerovanie vývoju a produktov v Resco.

Stretnite tím Resco expertov, svetových Microsoft influencerov, partnerov z celej Európy a vymeňte si svoje vedomosti a skúsenosti. Rezervujte si osobnú konzultáciu s tímom Resco a buďte súčasťou networkingu na večernej recepcii, pri dobrom jedle a s krásnym výhľadom na Prahu.

16.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+