MojAndroid

Už v stredu, 21. októbra 2020, sa koná najväčšie biznis podujatie tejto jesene a vy môžete byť pri tom. Nakoľko pandemická situácia nedovoľuje stretnúť sa osobne, Slovenská sporiteľná vás pozýva na sledovanie online streamu zo Starej tržnice.

#akonato konferencia bude opäť plná inšpiratívnych tém:

  • Vráti sa ekonomika rýchlo do normálu? Vypočujeme si, ako vidia vývoj hospodárstva súčasný štátny tajomník ministerstva financií Marcel Klimek, bývalý minister financií Ivan Mikloš, riaditeľ Slovenskej sporiteľne Peter Krutil a analytik prestížneho Financial Times James Shotter.
  • Nahliadneme spolu do kuchyne (aj tej biznisovej) známeho českého šéfkuchára a podnikateľa Zdeňka Pohlreicha.
  • Koronakríza mení biznis model mnohých firiem a vystavuje ich hrozbám. Ako správne reagovať nám povedia zástupcovia spoločností – Volkswagen, Mastercard, Lufthansa, EIM Executive Interim Management či EY.
  • V inšpiratívnej talkshow Andrei Belányiovej s olympijskou víťazkou Anastasiou Kuzminovou, úspešnými cyklistickými podnikateľmi Velitsovcami i známym vedcom – podnikateľom Róbertom Mistríkom zistíme, čo spája šport, biznis a vedu.

Kde môžem sledovať konferenciu #akonato?

Počas celej konferencie môžete klásť otázky pre hostí cez Sli.do, kód #akonato. Viac informácií a kompletný program nájdete na webe www.akonatokonferencia.sk.

V spolupráci so SLSP.

19.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+