MojAndroid

Samsung Galaxy S5 je fráza, ktorá je v poslednom období skloňovaná všetkými pádmi. Po veľmi vydarenom koncepte serveru GalaxyS5Info vám prinášame pohľad na ďalšiu tvorbu fanúšikov Samsungu, ktorí tentokrát spracovali nový koncept Samsungu Galaxy S5 vo videu. Koncept tímu Rozetked si požičiava funkcie iPhonu 5S, ktoré pretvoril do Android kabátu a prináša aj niekoľko ďalších zaujímavostí, ktoré by vás mohli zaujať.

Najzaujímavejšou funkciou v koncepte Samsungu Galaxy S5 z ruskej dielne je funkcia Reach ID, ktorá zariadenie umožňuje odomknúť pomocou odtlačkov prstov kdekoľvek na displeji, na tlačidle Domov alebo s použitím hlasu, čo by sme v novej es-päťke rozhodne radi videli aj v skutočnosti. Rozhodne zaujímavou súčasťou systému je však aj nový prepracovaný hlasový asistent, ktorý umožňuje zariadeniu nadiktovať niekoľko príkazov za sebou. Samozrejmosťou sú fiktívne špecifikácie, ktoré idú ruka v ruke s najnovšími predikciami odborníkov – 64-bitový procesor Exynos, 3 GB RAM, 5,2-palcový displej s 2K rozlíšením (2560×1440 pixlov) a Android 4.4 KitKat s novou verziou nadstavby TouchWiz. Ako sa najnovší koncept vlajkovej lode Samsungu pozdáva vám?

Zdroj: AndroidAuthority

31.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+