MojAndroid

Je známe, že nesprávnym nabíjaním batérie degradujú rýchlejšie, ako správnym nabíjaním. To, čo označujeme za správne alebo šetrnejšie nabíjanie je stav, kedy udržiavate batériu v rozmedzí od 20 do 80 percent. Vtedy sa opotrebúva najmenej a vydrží najviac. Najhorším stavom je nabíjanie z nuly na sto percent, vtedy sa opotrebúva najviac. Ak máte Samsung Galaxy S10, tak máme pre vás článok, ktorý zhŕňa niekoľko možností servisu, v prípade ak vás zaujíma výmena batérie.


Nemali by ste prehliadnuť:

Samsung Galaxy S10

Je minuloročná vlajková loď od Samsungu, ktorá vyšla v prvom kvartáli 2019. Dnes už dosahuje prijateľných cenových hladín a stáva sa z nej dostupnejší smartfón, ktorý má stále kvality vlajkovej lode. Menšie negatívum môže byť práve nižšia kapacita batérie, ktorá sa hýbe na úrovni 3400 mAh. Inak má aj dnes rýchly procesor, ide o Exynos 9820, 8 GB RAM, 16 MP hlavný snímač, 12 MP 12 MP telefoto objektív a 16 MP ultra široký. Batéria podporuje rýchle nabíjanie 15 W, ktoré nabije váš smartfón za niečo viac než hodinu.

S10 výmena batérie
Aj dnes ide o celkom podarený smartfón.

Koľko stojí výmena batérie pre Samsung Galaxy S10?

Pokúsim sa pokryť čo najväčšie množstvo servisov, ktoré majú pobočky takmer v každom väčšom meste, nech ste kdekoľvek.

  Cena opravy Čas opravy
Fixservis 64 € 2 hod.
PCexpres 68 € 3 hod.
Mobilnyservis 65 € 45 min.
Slovit 89 € 1 až 2 hod.
Itcomplet 69 € 2 až 3 hod.

Fixservis nájdete v týchto mestách: Bratislava, Nové Zámky, Prievidza a Nitra.

PCexpres takmer po celom Slovensku (Bratislava, Trnava, Piešťany, Nitra, Prievidza, Trenčín, Banská Bystrica, Martin, Žilina, Poprad, Prešov, Košice).

Mobilnyservis len v Bratislave.

Slovit je v Bratislave, Žiline a v Košiciach.

Itcomplet je v Námestove.

Ak ste v Bratislave, najlepšou možnosťou pre vás zrejme bude Mobilnyservis, kde vám batériu pre váš Samsung Galaxy S10 vymenia do hodiny a za takmer najmenej peňazí. Podporujú aj zasielanie kuriérom a v takomto prípade vaše zariadenie dostanete späť do troch dní.

Vyberáme aj zaujímavé príslušenstvo pre Samsung Galaxy S10

alza affiliate Tvrdený zadný kryt
alza affiliate Silikónový kryt neprehľadný modrý (na výber z viacerých farebných verzií)
andreashop affiliate 4D zahnuté odolné sklo
3D tvrdené ochranné sklo na displej
LED puzdro
Priehľadný silikónový obal
Ultra tenký obal
Peňaženkové puzdro
2.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+