MojAndroid

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, koľko peňazí ste už minuli na aplikácie v obchode Play? Pre mnohých z vás môže byť odpoveď na túto otázku jednoduchá – nič. Mnohí používatelia jednoducho nechcú platiť za služby a aplikácie, ktoré je inak možné získať zadarmo, resp. ich k plnohodnotnému používaniu svojho zariadenia nepotrebujú. Nájdu sa ale aj takí, ktorí si aplikácie kupujú často a radi. Ak patríte do tejto skupiny používateľov, je pravdepodobné, že ani netušíte, koľko ste v živote za aplikácie zaplatili.

Situácia sa ešte viac skomplikovala s nástupom mikrotransakcií, ktoré síce pôsobia neškodne, no možnosť kupovať si ich opakovane mnohým z používateľov výrazne zvýši sumu minutú v obchode Play. Ako ale zistiť, koľko ste tu vlastne minuli? Riešenie je veľmi jednoduché – stiahnite si aplikáciu Pruchased Apps, prihláste sa do nej so svojim Google profilom a pozrite sa, kedy, na čo a koľko ste v obchode Play minuli.

Verzia: 2.1.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1.11
Aktuálna cena: Zdarma

Aplikácia ponúka niekoľko šikovných nastavení, kategórií a možností zoradenia transakcií, vďaka čomu budete mať podrobný prehľad o tom, koľko a na čo míňate. Aby sme ale iba nezisťovali informácie od vás, rovnakú anketu sme si položili aj u nás v redakcii a nižšie nájdete naše výsledky útrat v obchode Play:

  • Fero Chovaňák – 126,80 EUR
  • Ondrej Ličko – 69,50 EUR
  • Matúš Kapusta – 129,67 EUR
  • Harry Gavendová – 0,00 EUR
  • Firemný účet MojAndroid.sk – 120,32

Samozrejme, každý z nás si začal aplikácie kupovať inokedy, a tak nie sú informácie celkom objektívne. Teraz, keď už viete, kto u nás v redakcii míňa na aplikácie najviac :-), nám môžete dať vedieť aj to, koľko ste minuli vy. Stiahnite si appku Purchased Apps a hlasujte v našej ankete nižšie. V diskusii pod článkom nám môžete dať vedieť, na čo najviac míňate vy a či sa nájde nejaká kúpa, ktorú skutočne ľutujete.

Koľko ste už minuli v obchode Play?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

5.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+