MojAndroid

Kodi, inak známe ako XBMC, bolo doteraz dostupné pre hacknuté Xboxy a pracovalo aj na PC a mobilných zariadeniach. Plná verzia tejto aplikácie sa však nikdy nedostala do obchodu Play, čo sa však dnešným dňom mení. Populárne multimediálne stredisko pre spravovanie a prehrávanie filmov či seriálov má v obchode Play konečne svoje alpha a beta komunity, ku ktorým sa môžete jednoducho pripojiť.

XBMC

Aplikácia je v obchode play dostupná len pre členov spomínaných Google+ komunít, ktorí jej nainštalovaním získajú automatické aktualizácie a ďalšie výhody. Kodi je však stále v beta (pre niektoré zariadenia v alpha) verzii, a tak musíte počítať s prítomnosťou niekoľkých chýb a nedostatkov. Ak sa chcete pridať do komunity XBMC, prejdite do alpha (Isengard) alebo beta (Helix) skupiny, kde nájdete ďalšie inštrukcie na inštalovanie tejto aplikácie.

Zdroj: AndroidPolice

4.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+