MojAndroid

Zaujímavou novinkou je zariadenie Kodak Photo Printer Dock. Ide o príslušenstvo k vášmu smartfónu, ktoré vám umožní tlačiť fotografie. Vaše digitálne zážitky tak môžete získať aj v praktickej, rýchlej a kompaktnej podobe vďaka zariadeniu od spoločnosti Kodak.

Náš tip
Kodak a Archos prinesú do Európy novú líniu tabletov ešte v prvej polovici tohto roka

K zariadeniu môžete pripojiť smartfón, ale aj digitálny fotoaparát či USB. Ak chcete pred tlačou zo smartfónu ešte fotografiu upraviť, môžete tak urobiť bezdrôtovo prostredníctvom aplikácie Kodak Printer Dock. Aplikácia okrem základnej úpravy fotiek ponúka tiež nálepky, filtre, šablóny či návrhy pre koláže. Dokonca môžete označiť vaše fotografie z Facebooku alebo Instagramu a prostredníctvom aplikácie ich vytlačiť do papierovej podoby.

Náš tip
Kodak Ektra: Fotomobil, ktorý sa vymyká štandardom | RECENZIA

Tlač fotografií prebieha na fotografický papier odolný voči vyblednutiu a vďaka použitej technológii D2T2 4PASS by mali byť farby a detaily fotografie v rámci možnosti veľmi dobré. Zariadenie Kodak Photo Printer Dock prichádza s cenou 139 dolárov. V balení dostávate samotné zariadenie, kábel pre napájanie, základné informácie a náplň pre 10 fotografií spolu s fotopapierom. Kazety s atramentom bude následne možné zakúpiť samostatne v baleniach po 40,80 alebo 120 kusov.

Zdroj: androidcommunity

17.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+