MojAndroid

Spoločnosť Kodak určite nie je tou, od ktorej by ste očakávali tablety. Známy výrobca fotoaparátov a príslušenstva sa spojil s o čosi známejším výrobcom mobilných zariadení Archos a už v prvej polovici tohto roku by mali na európsky trh priniesť prvé tablety.

Náš tip
Kodak Ektra: Fotomobil, ktorý sa vymyká štandardom | RECENZIA

Aj napriek tomu, že by ste mohli očakávať “fotografické tablety”, Kodak sa na celú situáciu pozrel z trochu iného uhla. Podľa doterajších informácií by nové tablety mali mať iba 8 MP hlavný fotoaparát, čo zrejme nekorešponduje s požiadavkami náročných fotografov.

Idou za týmito tabletmi bude zrejme úprava a spracovanie fotografií. Tablety by mali byť vybavené špeciálnymi aplikáciami určenými pre nadšencov fotografií a videá a mali by im ponúknuť rôzne kreatívne možnosti. Prvých výsledkov by sme sa tak mali dočkať už v lete tohto roku.

Zdroj: Neowin via PhoneArena

17.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+