MojAndroid

Vždy je potešujúce, keď nejaký slovenský produkt získa ocenenie aj v zahraničí. Práve to sa stalo slovenským developerom DotCode Apps, ktorých Knots Live Wallpaper získal ocenenie v kategórii najlepší Live Wallpaper roku 2017 na webovom portáli AndroidPolice.

Náš tip
Aplikácia Files Go od Google je už dostupná v plnej verzii

Knots Live Wallpaper zobrazuje na rôznofarebnom pozadí animácie uzlov medzi kruhmi, štvorčekmi a inými útvarmi. Radí sa k tzv. ambient live wallpaperom a jeho cena v Google Play je 1,99 Eur.

Medzi ďalšími  ocenenými aplikáciami je napríklad internetový prehliadač Microsoft Edge alebo Firefox Focus: The privacy browser od Mozilly zameraný na súkromie. Microsoft má medzi ocenenými aplikáciami aj plánovač úloh Microsoft To-Do. Spoločnosť Google zas zabodovala aplikáciou Youtube TV a Files Go. Adobe zabodovalo aplikáciou na skenovanie dokumentov Adobe Scan. Medzi alternatívnymi launchermi zvíťazil open source launcher Lawnchair Launcher.

Medzi klávesnicami Grammarly KeyboardPrehrávačom vládne videoprehrávač nPlayer, CloudPlayer na prehrávanie hudby uloženej na Dropboxe, OneDrive a Google Drive prípadne Movies Anywhere na internetové sledovanie filmov. Z multimediálnych aplikácií stojí za zmienku ešte Timbre na úpravu a konvertovanie videí a hudby, alternatívna galéria Camera Roll alebo nástroj na sledovanie krátkych videí Medal. Najlepším twitter klientom je Fenix 2 a najlepšou predpoveďou počasia Today Weather. Ako WTF aplikácia bola vyhlásená aplikácia z HBO seriálu Silicon Walley Not Hotdog, ktorá vám má pomôcť rozlíšiť čo je a nie je hot dog.

Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: 1.1.0
Pôvodná cena: 1,99 €
Aktuálna cena: 1,99 €

Za tip na článok ďakujeme čitateľovi Pavlovi :)

Zdroj: AndroidPolice 

4.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+