MojAndroid

Na portáli Kickstarter sa objavilo skutočne pozoruhodné zariadenie. Má názov Knops a jeho hlavnou úlohou je regulácia a filtrácia zvukov vo vašom okolí. Na prvý pohľad toto zariadenie vyzerá ako sada bezdrôtových slúchadiel. Ide však o čisto akustické zariadenie bez nutnosti nabíjania. Ponúka dizajn vo viacerých farbách a samotný hluk vo vašom okolí sa reguluje jednotlivo prostredníctvom kruhových otočných ovládačov.

Náš tip
Jack by Podo Labs: Gadget, ktorý premení vaše slúchadlá na bezdrôtové!

Zariadenie Knops ponúka 4 rôzne režimy. Pri prvej polohe dokážete vnímať všetky zvuky vo vašom okolí bez obmedzenia ako za štandardných podmienok. Úroveň dva mierne zníži hlasitosť a vám tam zanikne napríklad ruch živého veľkomesta. Úroveň tri dokáže utlmiť hlasitosť živej hudby. Poslednou a zároveň striktnou možnosťou je úroveň štyri, ktorá dokonale eliminuje ruch okolo vás a vytvorí vám dokonalé prostredie napríklad pre sústredenie sa na štúdium či prácu.

Prvotná vízia konceptu pre produkt Knops prišla už v roku 2014. Dnes je súčasťou portálu Kickstarter kde si vyžiada podporu vo výške viac ako 170 000 eur. Zvažovali by ste kúpu zariadenia Knops? Ktorá úroveň vám príde najlákavejšia? Vaše postrehy môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: kickstarter

29.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+