MojAndroid

Jednou z prvých výborných vlastností systému Androidu, ktorú mal v začiatkoch oproti systému iOS, bola možnosť nastaviť si ako pozadie nielen klasický obrázok ale aj živú tapetu. Aj dnes si po kúpe nového Android smartfónu väčšina používateľov ako jednu z prvých vecí nastavuje pozadie domácej obrazovky. A často pritom siahne po živej animovanej tapete. Pokiaľ používateľovi nevyhovujú predinštalované živé tapety, tak má možnosť si z obchodu Google Play nainštalovať stovky iných. Ale čo ak ani v Google Play nenájde tú pravú? Od toho je tu aplikácia KLWP Live Wallpaper Maker.

Ako už názov napovedá, aplikácia slúži na vytvorenie si vlastnej živej tapety. Po jej spustení jej musíte dať povolenia k prístupu k úložisku a polohe zariadenia. Následne môžete začať projekt vašej živej tapety. Aplikácia síce spočiatku vyzerá komplikovane, ale aj vďaka jej prekladu sa do nej rýchlo vžijete. Máte možnosť si nastaviť počet plôch tapety, farbu pozadia, vložiť do nej obrázky, animácie, geometrické útvary, text a rôzne objekty ako dátum, čas, indikátor batérie alebo stavu signálu, ktoré môžu reagovať na dotyk. Následne si vytvorenú živú tapetu môžete uložiť (ide spustiť ale len z aplikácie) alebo nastaviť ako pozadie. Aplikácia je bezplatná, ale za cenu 4 Eur máte možnosť kúpiť Pro verziu, ktorá vás zbaví reklamy a umožní stiahnuť aj živé tapety iných tvorcov.

Verzia: 3.31b808608
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.31b808608
Aktuálna cena: Zdarma
28.5.2018
Zdroj: lifehacker

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+