MojAndroid

Aplikácia Switfkey je alternatívou pre všetkých, ktorým sa zunovala štandardná softvérová klávesnica Androidu. Podpora tém, predikcia textu, učenie sa z profilov Facebook, Gmail, Twitter alebo z vlastného blogu, to všetko ako aj veľa ďalších funkcií získate po zakúpení tejto klávesnice.

SwiftKey X Keyboard
TouchType Ltd
Verzia 2.1.0.271 (3. 11. 2011)
Veľkosť 3,1 MB
2.1+

2,93€

SwiftKey X Keyboard Free
TouchType Ltd
Verzia 2.1.0.271 (3. 11. 2011)
Veľkosť 3,1 MB
2.1+

Zadarmo

Najnovšie pracuje tím vývojárov na podpore multi-touch písania, ktoré by malo písanie ešte viac zrýchliť – to znamená, že pred zadaním ďalšieho písmena v slove, môžete mať stále stlačený predchádzajúci znak. Táto nová funkcia je zatiaľ dostupná len v alfa verzii aplikácie, ktorú ešte na Markete nenájdete a je určená  najmä na testovacie účely. Ak by ste o ňu ale aj tak mali záujem, môžete si ju stiahnuť tu:

“We have made improvements for rapid typists. We now properly support multi-touch so you shouldn’t get accidentally repeated letters or accidentally missed letters when typing at speed with more than one finger. If you could try this out and in particular look out for issues with long-press keys, alternative character selection or keys where the highlighting gets stuck. We are particularly interested in results from tablet users touch typing as well as phone users with two thumbs.”

Zdroj: vip.swiftkey.net

4.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+