MojAndroid

Ak ste už nejaký čas premýšľali o tom, že váš smartfón alebo tablet vybavíte obľúbenou softvérovou klávesnicou Swiftkey, máme pre vás dobrú správu. Najnovšia aktualizácia spomenutej klávesnice prináša niekoľko zmien, medzi ktorými je aj prechod na bezplatný model. Autori sa rozhodli odstrániť trial verziu z Google Play, pričom tá platená je už teraz dostupná zadarmo. SwiftKey si tak môžu stiahnuť všetci používatelia.

Prechod na bezplatné šírenie v obchode Google Play je však tradične spojený s pridaním prémiového obsahu, za ktorý si budú autori samozrejme účtovať. Takto vznikol tzv. “SwitfKey Store”, ktorý je možné nájsť vo vnútri aplikácie. Tento ponúka prémiové ale aj bezplatné témy, pre prispôsobenie klávesnice. Aby nevzniklo pobúrenie zo strany používateľov, ktorí si aplikáciu v minulosti zakúpili, autori sa im rozhodli zadarmo ponúknuť balík 10 prémiových tém, ktoré normálne stoja 4,99 dolárov.

nexusae0_114_thumb

K ďalším zmenám patrí aj zmena predvolenej témy, ktorá prichádza od základu alebo pridanie vytúženého riadku s číslicami podobne, ako to má Samsung na svojich zariadeniach. Inou významnou novinkou sú smajlíky, ktorý je teraz v ponuke viac než dosť (okolo 800). Vylepšenia sa dočkala aj predikcia a pridané boli nové jazyky.

Ak si to zhrnieme, jedná sa zrejme o najväčšiu aktualizáciu klávesnice SwiftKey za celú históriu jej pôsobenia. Naozaj ide o najvhodnejšiu dobu na používanie alternatívnej klávesnice, takže neváhajte a zamierte do obchodu Google Play, kde si ju môžete stiahnuť a vyskúšať na vlastnej koži.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: androidpolice

11.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+