MojAndroid

Spoločnosť TouchType Ltd., ktorá stojí za vývojom jednej z najpopulárnejších alternatívnych klávesníc SwiftKey predstavila horúcu novinku SwiftKey Clarity Keyboard, ktorá sa momentálne nachádza vo fáze verejného beta testovania. Ide o experimentálnu klávesnicu, ktorá ponúka zjednodušené prostredie klávesnice, čo by podľa autorov malo pomôcť zamerať sa viac na samotné písanie.

SwiftKey Clarity Keyboard Beta je prvou aplikáciou hubu SwiftKey Greenhouse, ktorý je zameraný výhradne na experimentálny softvér. Spoločnosť bude pod týmto priestorom zverejňovať a testovať nové nápady a produkty.  Samotná klávesnica ponúka funkcie, ako je inteligentná automatická oprava slov, ktorá upravuje výsledky podľa už zadaných slov. Podporuje taktiež rýchlu možnosť zrušiť automatickú opravu stlačením medzerníka.

Používatelia si novú aplikáciu môžu stiahnuť priamo z obchodu Google Play napríklad prostredníctvom nášho widgetu nižšie. Znova zdôrazňujeme, že sa jedná o beta verziu a aplikácia vám tak nemusí správne fungovať. Niektorí testeri hlásia problémy so Samsung zariadeniami, kde sa klávesnica nenačíta. Ak sa rozhodnete vyskúšal Clarity Keyboard, dajte nám vedieť dole v komentároch, či vám funguje správne.

28.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+