MojAndroid

Operačný systém Android je krásny v tom, že si ho môžete ľubovoľne upravovať. Medzi upravovanie samozrejme patria aj alternatívne klávesnice, ktorých je na Google Play Store už veľké množstvo. Pre tých, ktorí si nevedia vybrať, pripomíname náš seriál Aplikácie pre môj Android, kde sme sa v jednej časti venovali práve alternatívnym klávesniciam. Minimálne jednu alternatívnu klávesnicu však v tomto článku nenájdete – Kii Keyboard. Ide totižto o novinku, ktorú si predstavíme práve teraz.

 

Alternatívna klávesnica Kii Keyboard prináša funkcie a vlastnosti, ktoré milujete z ostatných klávesníc, a pridáva k tomu veľké množstvo tém a nastavenia, ktoré uspokoja aj náročného používateľa. Kii Keyboard prichádza na trh s naozaj slušnou výbavou a dovoľujeme si povedať, že môže byť konkurenciou aj pre velikánov, akými sú SwiftKey, Swype alebo TouchPal. Z každej klávesnice má totižto kúsok. Okrem toho, že si svoju Kii klávesnicu môžete upraviť obrovským množstvom tém (6 vlastných + podpora tém pre GO Keyboard), je k dispozícii aj podpora pre písanie metódou swipe-ovania, kvalitná predikcia práve písaných slov či niekoľko riadkov na klávesnici navyše, aby sa do nej zmestilo všetko, čo potrebujete.

    

    

V Kii Keyboard si môžete nastaviť naozaj takmer všetko, čo potrebujete. Okrem základných nastavení, akými sú napríklad jazyk klávesnice alebo metóda písania, sú dostupné aj nastavenia pre veľkosť kláves, ich podfarbenie, počet riadkov klávesnice, rozloženie kláves, funkcie tlačidiel a tak ďalej. Jednoducho všetko, čo si viete predstaviť. Okrem nastavení vás však určite poteší aj bohatá ponuka jazykov, vrátane slovenčiny a češtiny, kvalita spracovania klávesnice a príjemný dizajn, ktorý si vďaka témam môžete kedykoľvek zmeniť.

Alternatívna klávesnica Kii Keyboard je na Google Play Store dostupná bezplatne, no pokiaľ chcete všetky prémiové funkcie, budete si ich musieť zaplatiť priamo v prostredí aplikácie. Aby ste si ich vyskúšali, ešte predtým, ako si ich zakúpite, tak si ich môžete na týždeň vyskúšať bezplatne. Ak patríte medzi tých, čo chcú mať všetko podľa seba, tak vám túto klávesnicu rozhodne odporúčame, ide o výbornú aplikáciu, ktorá si zaslúži vašu pozornosť.

Via AndroidPolice

29.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+