MojAndroid

Kickstarter je najznámejším portálom s davovým financovaním a v minulosti už pomohol mnohým projektom, ktoré by inak možno ani nemohli byť zrealizované. Teraz sa portál posúva znovu o krok dopredu a prináša svoju oficiálnu Android aplikáciu.

kickstarter gif

Vďaka aplikácii je teraz možné priamo z mobilného zariadenia prezerať aktuálne projekty a vyjadriť im podporu finančným príspevkom. To určite poteší všetky start-upy, ktoré sa na portáli snažia vyzbierať potrebné množstvo financií. Teoreticky je to dobrá správa aj pre bežných používateľov, ktorí môžu takto ešte jednoduchšie nájsť projekty, ktoré by ich mohli zaujímať, no budú si musieť dávať väčší pozor na svoje výdavky. Ešte nikdy nebolo totiž také jednoduché podporiť tisíce projektov, ktoré sú na portáli v štádiu hromadenia financií.

Kickstarter 1 Kickstarter 2 Kickstarter 3

Aplikácia podľa očakávana funguje veľmi dobre a prostredie portálu upravuje dokonale pre ovládanie na zariadeniach s dotykovou obrazovkou. Aktuálna verzia aplikácie poteší najmä ašpirantov na podporu projektu. Umožní im prezerať a filtrovať medzi jednotlivými projektmi, podporovať vybrané projekty a prezerať si históriu svojej aktivity. Kickstarter prisľúbil, že v ďalších verziách aplikácie pribudnú nové funkcie, ktoré budú určené aj pre samotné spoločnosti prezentujúce svoje projekty a umožní im spravovať informácie na svojich stránkach. Drvivá väčšina bežných používateľov si tu ale už teraz nájde všetky funkcie a možnosti, ktoré bežne využíva aj vo webovej verzii portálu.

Verzia: 1.7.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7.8
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Kickstarter via engadget

22.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+