MojAndroid

Spoločnosť plukovníka Sandersa oslavuje už 30. výročie otvorenia svojich prevádzok v Číne. Vzhľadom na okrúhle jubileum KFC prichystalo niečo netradičné.

Výrobcom je Huawei

V spolupráci so spoločnosťou Huawei pre nás “vypražili” špeciálnu edíciu smartfónu. Bude sa jednať o verziu smartfónu Huawei Enjoy 7 Plus, ktorý sme Vám už predstavili v našom článku. Pre upresnenie, bude sa jednať o verziu s 3 GB RAM a 32 GB internou pamäťou.Poďme si teda upresniť čo bude na tomto zariadení iné oproti oficiálnej verzií od Huawei.

Na zadnej strane nás hneď zaujme logo spoločnosti spolu s rokom vstupu na čínsky trh. To však nie je všetko. Menšie doplnky budú aj v rámci softvéru. Okrem KFC aplikácie bude predinštalovaná aj aplikácia K-Music. Tá bude slúžiť na tvorenie playlistov a prehrávanie hudby priamo na pobočkách KFC. Takže môžete premeniť reštauráciu na jeden veľký jukebox. K tomu všetkému získate aj 10 000 K-bodov, ktoré slúžia na nákup jedla cez ich aplikáciu.

Nízka cena, obmedzená dostupnosť

KFC má v Číne cez 5000 prevádzok a presne 5 000 bude k dispozícii týchto nových smartfónov. Či to spolu nadväzuje sa nám nepodarilo zistiť. Ak ste pevne rozhodnutí a chcete toto zariadenie mať, pripravte si približne 142 Eur + cestovné do Číny.

Zdroj: The Verge

14.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+