MojAndroid

Poznámky Keep od Googlu sú jednoduchým a prehľadným nástrojom na zapisovanie poznámok, ktorých hlavnou výhodou je synchronizácia naprieč všetkými zariadeniami. Prístup k svojim poznámkam máte prakticky od všadiaľ, kde máte prístup k internetu. Spoločnosť Google svoju aplikáciu stále vylepšuje a snaží sa vždy priniesť nové, zaujímavé funkcie, ktoré by používateľom uľahčili jej používanie.

Jednoduchšie kreslenie

V poslednej aktualizácii sa vývojári zamerali hlavne na kreslenie a funkcie, ktoré sú s tým spojené, napríklad písanie poznámok rukou. Vylepšenia sa týkajú samotného priestoru, ktorý je určený na kreslenie. Po novom umožní používateľom pridávať poznámky bez obmedzenia. Doteraz bolo možné pridávať kreslené poznámky len v priestore na to určenom, teraz sa tento priestor rozšíri. Výsledok je jednoduchý – lepší používateľský zážitok.

 

Táto funkcia je dostupná v aplikácii Google Keep vo verzii s označením 5.0.481.05. Ak túto verziu ešte nemáte, stačí vojsť do Obchodu Play a odtiaľ nainštalovať. Okrem spomínanej novinky prináša aj opravu niektorých menších chýb a zlepšenie stability samotnej aplikácie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy redakcie
Náš tip
Do úloh v aplikácii Google Keep už môžete pridávať podkategórie
Náš tip
Toto je 8 užitočných tipov, vďaka ktorým vyťažíte z Google Keep maximum

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+