MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android Fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také.

tomaslucky sa pýta…

Zdravím, všimol som si, že všetky minuloročné vydané smartfóny už prechádzajú na nový Android 9.0 Pie, bol sľúbený aj na modely moto g6 a moto g6 plus, len nie a nie sa ho dočkať, veľa som aj hľadal na internete o tom, ale nedopracoval som sa k odpovedi kedy dorazí aj na Slovensko, v iných krajinách je už vraj prístupný, ako napríklad v Indii a v iných Ázijských krajinách, vedeli by ste mi prosím povedať, kedy sa konečne dočkáme open air aktualizácie na nový Android 9.0 Pie aj na Slovensku?

Vieme iba toľko, čo vy

Napriek tomu, že denne prichádzame do styku s výrobcami smartfónov a slovenskými zástupcami medzinárodných spoločností, informácií o dostupnosti nových aktualizácií nemáme o nič viac ako naši čitatelia. Je to z jedného jednoduchého dôvodu – akonáhle nám to výrobcovia smartfónov oznámia, my sa o to podelíme s našimi čitateľmi. Aj samotní výrobcovia si uvedomujú, že ide o veľmi dôležité informácie pre majiteľov smartónov a uverejňujú ich hneď, ako je to možné.

Kedy dostane update moto g6 plus?

Ak sa vrátime ku konkrétnej otázke týkajúcej sa smartfónu moto g6 plus, znovu nie sme múdrejší ako vy. Výrobca nám potvrdil, že update bude dostupný v prvej polovici tohto roku, no žiadne bližšie informácie nemáme k dispozícii.

Ako mať prehľad o aktualizáciách pre váš smartfón?

Rozumieme, že aktualizácie sú pre vás, našich čitateľov, veľmi dôležité. Prinášajú nové funkcie a opravy starých chýb a každý by chcel mať update čo najskôr nainštalovaný na svojom zariadení. To vám zabezpečiť nevieme – vieme ale zabezpečiť to, aby ste o novej aktualizácii vedeli medzi prvými. Stačí, keď sa prihlásite na odber noviniek o Android aktualizáciách pre vaše zariadenie. Akonáhle sa objaví na našom webe článok informujúci o aktualizácii, vy o tom dostanete upozornenie mailom. Najlepšie na tom je, že vás budeme upozorňovať na aktualizácie iba pre vaše konkrétne zariadenie, stačí vyplniť formulár pod týmto článkom alebo pod ktorýmkoľvek ďalším, ktorý sa týka Android aktualizácií.

Poradíme aj vám alebo môžete poradiť aj vy!

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.2.2019
Zdroj: AndroidForum.sk
 • Mário

  No ved toto! Note9 uz mal mat a este mam len 1decembra bezpecnostnu. Trva to strasne dlho. A to mame teraz 9 februar!!!

  • alvisio

   Presne toto, Note 9 davno mal mat …

 • Oliver Šaláta

  Aktualizácia postupuje podľa imei čísla.
  Takže iná note 9 ho ma skôr iná neskôr

 • lukas

  Čaute, mám Huawei mate 10 pro a stále mám android 8. Kde môže byť problém ?Keď už aj kolega s tel. od Orange má na svojom mate 9 od decembra …

 • Lukáš

  Čaute, mám Huawei mate 10 pro a stále mám android 8. Kde môže byť problém ?Keď už aj kolega s tel. od Orange má na svojom mate android 9 už od decembra …

  • Spixy

   problém bude asi tvoj operátor

 • Jakub

  Mam Huawei 7x mam EMUI 8.0.0 kedy bude 9.0.0

 • Michal Simonek

  S9 som dostal aktualizaciu predvcerom.

 • Johanka Zarku

  Moto X4 uz tyzden na Pie… 👌

+