MojAndroid

Ak patríte medzi stálych čitateľov stránky MojAndroid.sk, určite ste už narazili na náš katalóg smartfónov. Ten neustále dopĺňame o nové zariadenia a umožňujeme vám prehliadať a porovnávať rôzne modely medzi sebou. Nie je to tak dávno, čo sme spustili pridávanie používateľských recenzií. Tie píšete vy, naši čitatelia, a delíte sa tak o svoje skúsenosti a hodnotenie smartfónov, ktoré ste reálne používali. Spolu s nedávnym redizajnom našej stránky sme tiež zmenili vzhľad a niektoré nášho katalógu, čo nám umožnilo teraz priniesť novinku – zoraďovanie zariadení podľa vášho hodnotenia.

Náš tip
SÚŤAŽ: Pridajte používateľskú recenziu alebo fotografiu a vyhrajte smartfón Honor 7X!

Stačí, keď si otvoríte náš katalóg smartfónov a vyberiete zoradenie – Hodnotenie. Štandardne je nastavené zoradenie podľa dátumu pridania zariadenia do katalógu a k dispozícii máte aj zoradenie podľa abecedy. Okrem toho, v desktopovej verzii si môžete nechať zobraziť telefóny v mriežke alebo zozname, podľa vašej vlastnej preferencie. V katalógu si tiež môžete vybrať iba zariadenia konkrétnej značky a aj v tomto režime si ich môžete uložiť podľa hodnotenia.

V celkovom hodnotení telefónov je pritom rozhodujúci názor vás – našich čitateľov, ktorí ste k telefónom pridali hodnotenie. Okrem toho, v tomto zoradení sa zobrazia aj zariadenia s jedinou recenziou, a tak môže byť výsledok trošku skreslený. Aj preto sa môže stať, že medzi najlepšie hodnotenými zariadeniami nájdete drahšie aj lacnejšie modely, všetko je založené iba na vašej spokojnosti. Ak tu nájdete zariadenie, ktoré má podľa vás neprimerane vysoké alebo naopak nízke hodnotenie, môžete jednoducho pridať v používateľskej recenzii vaše skúsenosti so zariadením. Aktuálne za to dokonca môžete vyhrať nový smartfón!

10.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+