MojAndroid

Ak našu stránku sledujete pravidelne, určite viete, že v našom Android katalógu nájdete možnosť prispieť vašimi vlastnými recenziami a ohodnotiť tak zariadenie, ktoré používate alebo ste v minulosti používali. V katalógu smartfónov a tabletov ste zariadenia hodnotili aj celý minulý rok a vďaka vám tu teraz máme už viac ako 2500 používateľských recenzií!

Pomôžte ostatným používateľom pri výbere nového zariadenia

To je skutočne fantastické číslo a každému z vás, kto prispel svojou recenziu, srdečne ďakujeme! Množstvo recenzií pomáha ďalším používateľom vybrať si nový smartfón. Tí tak nemusia brať do úvahy iba náš názor z recenzií, ktoré pripravujeme v redakcii. Môžu si tiež prečítať skúsenosti ďalších používateľov, ktorí často od smartfónu požadujú niečo úplne iné a s ktorými sa možno dokážu lepšie stotožniť.

Pridajte vašu vlastnú recenziu

Za vašu aktivitu v prispievaní používateľských recenzií sme v spolupráci s našimi partnermi odmenili niekoľkých z vás. Prispievajte preto svojimi recenziami aj naďalej a v budúcnosti odmeníme možno práve vás. Používateľské recenzie nájdete v Android katalógu na našom webe po tom, ako kliknete na konkrétne zariadenie a prekliknete sa na záložku “Recenzie”. Vašu vlastnú recenziu následne pridáte kliknutím na veľké zelené tlačidlo v strede. Okrem toho môžete využiť samostatnú podstránku pre pridanie novej recenzie, vďaka čomu nemusíte hľadať zariadenie v katalógu.

3.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+