MojAndroid

Na našom webe prinášame pre všetkých vývojárov možnosť pridania vlastnej Android aplikácie do jediného Katalógu aplikácií na Slovensku. V súčasnosti sa už v našom katalógu nachádza takmer 500 Android aplikácií. Postup je skutočne jednoduchý a vaša aplikácia môže byť takisto zaradená do mesačného výberu slovenských Android aplikácií. Ak nás aplikácia zaujme, venujeme jej aj samostatný článok na webe. Neváhajte a pridajte vašu Android aplikáciu do katalógu ešte dnes!

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (03/2018) + ANKETA

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (02/2018) + ANKETA

Pridajte aj vašu Android aplikáciu

Ak ste slovenským vývojárom a chcete zverejniť svoju aplikáciu aj v našom katalógu, postup je skutočne jednoduchý. Stačí si otvoriť Katalóg aplikácií na našom webe, kliknúť na ľubovoľnú aplikáciu a následne vyplniť základné údaje v rámci poľa “Pridať aplikáciu.” Vybrať si tiež môžete z viacerých kategórií ako napríklad Doprava, Financie, Fotografie, Počasie, Android Hry a ďalšie. Ak vyplníte tieto údaje správne, vaša aplikácia bude v katalógu zverejnená už v najbližších dňoch.

 

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.

 

15.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+