MojAndroid
29.04.2021
Aktualizované
2.9.0
Aktuálna verzia
5.0 a vyššie
Vyžaduje Android
17M
Veľkosť
100 000+
Inštalácie
Zdarma
Cena

Cestujete po Slovensku verejnou dopravou často alebo len výnimočne? V oboch prípadoch je dobré vedieť ako sa čo najrýchlejšie dostať tam, kam potrebujete a neustále mať prehľad o vašich spojoch. Práve pre vás je tu nová mobilná aplikácia Ubian, ktorá zohľadňuje všetky požiadavky a potreby cestujúcich. Stačí vám mobilný telefón a priamo z miesta, na ktorom sa nachádzate, zistíte všetko o doprave do cieľa svojej cesty.

Dajte Ubianu vedieť, kam sa chcete dostať a hneď máte informácie o najvhodnejších spojoch. Či cestujete mestskou alebo prímestskou dopravou, prípadne medzi mestami s rôznymi dopravcami, Ubian pre vás vyberie najlepšie trasy. Potom sa stačí už len viesť, všetky informácie o svojej ceste máte v mobile. Je to jednoduché a praktické.

Pomocou zobrazenej mapy máte prehľad o svojej polohe, zastávkach na trase, ktorou plánujete cestovať i prestupovaní na ďalšie spoje. Aktuálne polohy vašich spojov a informácie o ich meškaní máte takisto neustále poruke. Medzi výhody patrí aj upozornenie počas cestovania na zastávku, kde máte vystúpiť alebo prestúpiť na ďalší spoj. Ak zmeškáte, Ubian vám hneď navrhne ďalšie vhodné spoje.

Pri pravidelnom používaní máte možnosť vytvoriť si zoznam obľúbených spojov, liniek či zastávok. Priateľské prostredie a intuitívne ovládanie sú samozrejmosťou. Všetky dôležité informácie a podporovanú funkcionalitu nájdete aj na www.ubian.sk.

Pridaj svoju aplikáciu
Si slovenský developer a máš vlastnú Android aplikáciu? Zviditeľni ju v našom Android katalógu.

+