MojAndroid
N/A
Aktualizované
1.0.3
Aktuálna verzia
2.3.3 a vyššie
Vyžaduje Android
17M
Veľkosť
1 000+
Inštalácie
Zdarma
Cena

Uži si dynamickú hru s chytľavými piesňami a zombie party tematikou!
Tappy Brain Party je endless ťukacia hra, má stúpajúci náročnosť v závislosti od dĺžky hrania a takmer v každom momente sa snaží testovať tvoj postreh a reakciu.

Ako hrať:
V hre sa staneš súčasťou zombie party a tvojou hlavnou úlohou je ochrániť svoj mozog. V správny okamih ťukni na vyznačenú plochu, keď sa v nej nachádza tvoj padajúci mozog, ktorý tak zachrániš. Miesto ťuknutia určuje aj smer jeho ďalšieho pohybu a preto by si si ho mal aj dobre naplánovať! Postupom sa na party začnú objavovať rôzne nástrahy, ktorým sa musíš vyhnúť alebo ich zneškodniť. Pomalá či nesprávna reakcia má za následok tvoju záhubu. Čím dlhšie dokážeš ochrániť svoj mozog, tým viac bodov a ocenení získaš.

Počas celej hry môžeš zbierať malé mozočky, za ktoré si potom kupuješ nové typy mozgov či nové piesne. Okrem toho môžeš súperiť s inými hráčmi, pretože hra obsahuje aj on-line tabuľky najlepších hráčov. V Tappy Brain Party tak nájdeš:

– 25 mozgov
– 5 piesní
– 35 ocenení
– Online tabuľky najlepších hráčov
– Žiadne In App Nákupy

Mozgov tip:
Pokiaľ si však myslíš, že nedokážeš nazbierať potrebné množstvo mozočkov na odomknutie nového obsahu nezúfaj!
– Za každých 10 získaných bodov si odmenený jedným mozočkom.
– Ak dosiahneš bonus alebo budeš zachytávať mozog v spodnej časti vyznačenej plochy, dokážeš počet nahraných bodov zdvojnásobiť a tak získať aj viac mozočkov!

Poraz svojich priateľov, odomkni nové mozgy, piesne a uži si Tappy Brain Party! Tak ako dlho dokážeš ochrániť tvoj mozog ty?

Pridaj svoju aplikáciu
Si slovenský developer a máš vlastnú Android aplikáciu? Zviditeľni ju v našom Android katalógu.

+