MojAndroid
08.04.2020
Aktualizované
6.7.1
Aktuálna verzia
4.1 a vyššie
Vyžaduje Android
5,2M
Veľkosť
100 000+
Inštalácie
Zdarma
Cena

SK Radio je jednoduchá a elegantná aplikácia pre slovenské rádiá. Poskytuje množstvo užitočných funkcií – informácie o hudbe, časovač vypnutia, budík s vybranou slovenskou rádiovou stanicou a oveľa viac.

Predstavujeme Vám jednoduchú a vkusnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej si môžete vypočuť svoje obľúbené slovenské rádiá, pričom Vám stačí iba prístup na internet. SK Radio ponúka možnosť počúvania rádií vo vysokej, ako aj nízkej kvalite, vďaka čomu je táto aplikácia vhodná aj pre používateľov s pomalším internetom.

Spomedzi všetkých si dokážete označiť Vaše obľúbené slovenské rádiá, čím sa Vám prechod medzi nimi ešte zrýchli. Samozrejme, nechýba ani informácia o aktuálne hranej skladbe vybraného rádia, a preto Vám jej názov už nikdy neunikne.

Nebaví Vás stále sa zobúdzať na ten istý budík? SK Radio môžete využívať aj týmto spôsobom! Zvoľte si ľubovoľnú slovenskú stanicu a čas, kedy sa má rádio budík spustiť, a zobúdzajte sa každé ráno na inú hudbu. V prípade, že Vám počas noci vypadne internetové pripojenie, nemusíte sa báť – aplikácia Vás zobudí predvoleným tónom Vášho smartfónu. Naopak, ak pri hudbe radi zaspávate, ale nechcete ju mať zapnutú celú noc, je tu možnosť automatického vypnutia po určenej dobe.

Vyskúšajte SK Radio, možno ste konečne našli to pravé pre Vás!

Získajte vylepšenú verziu aplikácie – SK Radio Pro! Táto aplikácia je bez reklám a obsahuje mnoho užitočných funkcií.
Sťahujte tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crystalmissions.skradiopro

V prípade, že by ste chceli pridať iné slovenské rádiá do tejto aplikácie, a tiež v prípade ďalších nápadov alebo otázok, neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom emailu: info@crystalmissions.com.

Pridaj svoju aplikáciu
Si slovenský developer a máš vlastnú Android aplikáciu? Zviditeľni ju v našom Android katalógu.

+