MojAndroid
N/A
Aktualizované
N/A
Aktuálna verzia
N/A
Vyžaduje Android
N/A
Veľkosť
N/A
Inštalácie
Zdarma
Cena

Dnes vám predstavíme ďalšiu z aplikácií, ktoré sú nám blízke svojim jazykom i vzdialenosťou jej tvorcov. Portál venovaný zdravej výžive, ZdravaPotravina.cz , preniesol svoj obsah prostredníctvom Android aplikácie, priamo do vášho smartfónu. Na plné využitie aplikácie potrebujete podstúpiť krátku registráciu priamo v aplikácii.

V aplikácii nájdete zaujímavé informácie z oblasti dnešnej potravinovej produkcie: zoznam tzv. „Éčok“ v potravinách, ich nebezpečnosti a aj vhodnosti použitia. Na surfovanie v zozname potravín môžete použiť čítačku EAN kódov a ľahko si tak vyhľadať potravinu priamo v obchode, pri nákupe.

Aplikácia ponúka aj širokú možnosť zdravého stravovania, ktoré si môžete pripraviť z bohatej databázy receptov, ktoré môžete aj sami rozširovať.

Nakoniec je to príprava „nákupných lístkov“, podľa ktorých môžete postupovať priamo v predajni potravín, alebo supermarkete.

Všetko si môžete „manažovať“ cez webové rozhranie na portály ZdravaPotravina.cz alebo prostredníctvom aplikácie vo svojom mobilnom telefóne.

Pri testovaní sme si pozreli niekoľko zaujímavých informácií, ale musíme vývojárov a používateľov upozorniť na malý nedostatok, že napriek enormnej snahe sa nám nepodarilo aplikáciu ukončiť bežným spôsobom a museli sme použiť vynútené zastavenie…

Pridaj svoju aplikáciu
Si slovenský developer a máš vlastnú Android aplikáciu? Zviditeľni ju v našom Android katalógu.

+